| Duminicioiu_Ana-maria_1998 a întrebat:

Am fost admisa la facultatea de Asistenta Generala din Craiova,si as dori sa stiu cateva informatii legate de camin(care sunt conditiile,cantina,băi, colegii)si lucrurile de care voi avea nevoie in anul 1( carti,uniforma in special ) Majoritatea cunostiintelor mele care lucreaza in acest domeniu au facut postliceala,si sunt sigura ca diferenta sigur este. Pe internet nu am gasit raspunsuri prea concrete, poste cineva de aici imi poate da. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Slabe sanse sa existe cineva pe site-ul asta care sa aiba informatiile.
Gasesti tot ce vrei sa stii pe grupurile de pe Facebook de la aceasta facultate.

| Adelyna06 a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu ce spui tu, dar...te rog, grija in Craiova, e f periculos, toti drogatii, toti traficantii, ia ti un spray paralizant ceva si un cutit bun.