| AndreeaDeea_6789 a întrebat:

Am intrat in posesia unui Digi Net mobil stick huawei e173. Am windows 7, dar nu stiu ce are. bag stick-ul, toate bune si frumoase se instaleaza programul mobile partner, se deschide... dar nu imi apare nimica la Profile Name, ar trebui sa mai fac ceva?

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Sall.Am si eu stik insa daca se blocheaza incearca sa dezinstalezi si sa cureti registri cu un regcleaner. Apoi da restart si instaleaza iar programul. Daca nu vrea este cu probleme modemul (stikul, uitete totusicartele sim este introdusc corect? )Succes!

| serbimoto a răspuns:

Du-l inapoi si spune-le sa iti dea unul functional.