| ~LoOoLa~KyD~ a întrebat:

am iphone 4S, iOS 5.1 si vreau sa fac jailbreak. Ma puteti ajuta cu un site si cateva informatii va rog? Nu am mai facut niciodata asta, nici nu stiu cum sa incep.

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Gasesti aici un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=bCgYu2iSP1A. iti recomand sa nu faci update la soft pentru ca ios 6 este naspa si nici nu poti face jailbreak (pana acum e doar temporar)

| valentino52 a răspuns:

Pentru un jailbreak de "calitate" ca sa zic asa, adica unul stabil si atunci cand aprinzi telefonul sa nu fi nevoit sa il conectezi la un PC trebuie iOS 5.0.1 sau 5.1.1. Downloadezi Absinthe, conectezi prin cablu la PC si dai jailbreak, programul face restul singur.

| XkkOOjs a răspuns:

Http://jailbreakiphone4s.mobi/ ai aici toti pasii