| bybuu13 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat din partea voastra... am facut un test pentru a-mi afla IQ-ul si pentru a vedea raspunsul trebuia sa trimit un mesaj, in fine am trimis mesajul si de atunci o data la 2 zile imi trimit mesaj sa descarc nu stiu ce si imi spun ca daca nu vreau sa mai particip sa trimit mesaj cu stopiq eu am trimis de fiecare data dar mesajul nu se trimite si imi ia cate un euro si am abonamnet deja trebuie sa platesc in plus 8 euro... ce as putea sa fac ca sa nu imi mai trimita mesaje? Va rog sa ma ajutati! Dau FUNDA si VOT la toti!

Răspuns Câştigător
| Looxxxii a răspuns:

Du`te la operator si vorbeste acolo.

5 răspunsuri:
| Looxxxii a răspuns:

Nu trebuia sa te bagi in alea ca sunt false toate site`urile alea.

| bybuu13 explică (pentru Looxxxii):

Acum mi-am dat si eu seama straight face

| Looxxxii a răspuns:

Incearca sa nu le mai raspunzi o vreme si o sa se sature.oh go on

| bybuu13 explică (pentru Looxxxii):

Problema este ca imi ia cate un euro pentru fiecare mesaj primit... daca nu miar lua nu ar fi nicio o problema straight face

| Looxxxii a răspuns (pentru bybuu13):

Du`te la operator si vorbeste acolo.

| florentinf a răspuns:

Escorci, sarlatani, maimute de apartament care n-au altceva de fac
ut decat sa insele oamenii, du-te la politie si acuza-i de santaj deoarece folosesc un cod, hack, pentru a te bloca sa opresti optiunea aceea, eu asa as proceda.Mult noroc.Succes.