| Beeasy a întrebat:

Buna
Am mozilla firefox si de cate ori intru imi pune google.ro(ceea ce e bine), cand deschid o noua file imi da pagina yahoo.com(ceea ce nu e bine)
Stie cineva cum pot face a doua fila sa fie setata tot pe google?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Jalnic a răspuns:

In bara de sus, Tools>Options>Home Page> www.google.ro >OK
Funda?

5 răspunsuri:
| deyutzyk97 a răspuns:

Pai cred ca ai salvat o pagina intra pe pagina care vrei sa-ti apara si da save

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema unde dau sa mi se selveze toate TAB-urile? inainte cand ieseam din mozilla imi aparea la mijloc don't save, save and exit si numai stiu... eu ii dadeam save and exit, si dupa aceea cand redeschideam moziila imi aparea toate tab-urile salvate. Acum nu mai am functia aia... am umblat prin setari si numai stiu big grinbig grin please ajutati-ma

| ionnelu a răspuns:

Daca dai undeva sus in bara o sa gasesti unde scrie Options. Acolo dai click, si in mijlocul pagini este undeva unde scrie set my default home page. Acolo scrii www.google.ro si dai save.

| blogman a răspuns:

Problema asta este din cauza unui tolbar probabil cel de la Yahoo. Pagina care o deschizi cand apesi pe + este altceva decat cea setata la home page ai nevoie de un addon pentru firefox sa o schimbi gasesti explicatii detaliate ce si cum sa faci aici http://step-by-step.ro/......n-firefox/

| Micuu_Ramonaa_1994 a răspuns:

Sii euu am aceeasi problema