| ionik09 a întrebat:

am nevoie de ajutor ca eu pentru un timp am avut 2 cartele una cu minute si una cu numerele, dar cartela mea de drept o folosesc cam de o luna si astazi am descoperit ca nu mai am niciun un numar pe cartela si pe telefon am un singur numar care l-am salvat cand aveam cartela cu minute.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Shukala a răspuns:

Pune cartela cu numere in telefont, scrieti numerele pe o hartie si pune in telefon cartela ta de drept si noteaza-ti numerele. Sper ca te-am ajutat.