| yasmiyasminutza a întrebat:

am nevoie va rog frumos de un hacker pentru messenger si facebook pentru mine. cineva i-a luat contul verisoarei mele si am nevoie. acum. Cat De REPEDEE. e urgent. va trimit mesaj cu idul meu.! Dau fundita va rog un hacker profesionist online si cat de repede. puppy dog eyes

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt esti prost, nu altfel. si tacamiu?laughing ti-ai dori sa fi programator ca elwinking, a-ti invatat si voi la scoala, faza cu "iesi acasa" toate ciorile spun asta. dar una buna, si desteapta nu poate sa isi permita sa vorbeasca asemenea, si nu, nu prin keylogger, v-am spus exista soft si c++, programator un mic hacker! dar. oricum daca fac, este contra-cost, este pe risc, nu tu fac 5-10 ani de mititica ci euwinking asa ca. da-mi pm si facem noi cumva.

| yasmiyasminutza explică (pentru anonim_4396):

Deci iti zic contul ver mele poti sa ne ajuti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-mi id tau aici, si al verisoarei tale, si discutam pe messenger.

| yasmiyasminutza explică:

Pai zi cum frate. ca nu toti sunt asa destepti ca tine.

| yasmiyasminutza explică:

Nus taicatu ca sa ma faci prost. hai sictir daca vb asa.Iesi acasa.

| alexselectronics a răspuns:

Nu există astfel de programe-minune care să spargă parole de yahoo, facebook sau alte situri de gen.
Singurele metode prin care poți afla o parolă sînt:
1) spargerea serverului companiei--atac informatic--(avantaje: metodă rapidă, dezavantaje: poți avea probleme cu miliția)
2)Ghicitul --adică compui un algoritm care să încerce toate combinațiile posibile, și care cînd găsește parola ți-o afișează și se oprește însă îți trebuie un calculator dotat cu un procesor mai ceva ca al unui server NASA--(avantaje: nu vei avea probleme cu miliția dacă o folosești, dezavantaje: durează foarte mult).
Ambele metode necesită cunoștințe avansate de programare.
Eu zic să încerci cu forgot password și gata, este cea mai simplă soluție big grin

| Arad_Blondina_Mihaela_1988 a răspuns:

Va rog frumos am nevoie de un hekar urgent prietenul meu sia uitat parola de la facebook si adresa de email sunt din Arad daca e nevoie sunatima0757265032 va rog

| Avram_Klaudiu_1995 a răspuns:

Am nevoie de un hacker pentru aflarea parolei la Facebook

| rowlingspete2561987 a răspuns:

Soțul sau soția dvs. are o afacere extramaritală? Afla.
Hack orice telefon mobil, e-mail, social media cont
Fixați creditul, ștergeți conținutul rău și nedorit de pe Internet și multe altele
E-mail: incfidelibus@gmail.com