| SovietMarshalPeter a întrebat:

Buna,am niste probleme cu youtube-ul,e prima data cand incarc un videoclip,dar el nu mi se incarca, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Deconecteaza`te si conecteaza`te din nou, apoi incarca videoclipul. Dar cum s`a mai spus pe aici : sa aiba sub 10 minute si maxim 40 mb. Acum depinde si sub ce format il ai tu in pc si sub ce format vrei tu sa-l incarci.

| SovietMarshalPeter explică (pentru taken):

Daca are 4.98 MB e bine?

| DanDenisă a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Te bagi in seama singur? Bai asa am si eu canal la youtube, si prima data nu mi-a mers un video mare, mi s`a sugerat unul mai mic. Apoi, din ce in ce mai mare. Du`te si baga`ti tu ceva de 4, 98, si abia ast sa-l vad happy.

| taken a răspuns (pentru DanDenisă):

Poate sa aiba orice dimensiune.
Eu acum upload-ez un clip care are aproape 10 GB.Am pus si clipuri mai mari.
Uite fisierul pe care il urc acum:
http://www.youtube.com/watch?v=XHJVzUpVTYM

4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Sa aiba sub 10 minute si maxim 40 mb.