| Cia_2900 a întrebat:

Bună, am o cartelă prepay și caut o opțiune pentru Internet mobil de la Orange. M-aș orienta spre ceva cu mai puțin de 4 euro și cu mai mult de 250 MB. Acum câțiva ani exista o opțiune cu 3, 5 euro pentru care aveai Internet nelimitat pe mobil. Puteam să folosesc telefonul ca modem și să folosesc Internetul pentru laptop. Am studiat ofertele și nu mai există așa ceva. Totuși, ceva asemănător, ce mi-ați putea recomanda?

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Incearca Cosmote au o optiune de 2 euro http://www.cosmote.ro/ro/connectMobilePrepaid.aspx?ns=-10000&cid=20380&p=2

Sau daca e pentru laptop e un abonament de 15 ron la RDS. Are o prietena si merge f bine. Iti da stik si gata.

1 răspuns:
| Stephanya a răspuns:

Internet gratis o saptamana(te tine vreo 4-5 luni bune)