| gaby1876 a întrebat:

am o femela perus de aproape 2 luni si vreau sa ii iau un mascul. Varsta mascului trebuie sa fie la fel ca varsta femelei are nevoie daca varsta mascului este mai mare decat varsta femelei cu cateva luni? dau FUNDOI celui care mi-a raspuns primul..va rog urgent.

1 răspuns:
| karyyyb a răspuns:

Nu contează vârsta partenerului.Stiu din proprie experiență. Am un peruș de jumătate de an și acum 3 luni i-am luat o partenera de 7 luni.Deci nu are nimic, ai mei se înțeleg și sunt fericiți!