| nnnnnmn a întrebat:

Am o imprimata Epson Stylus DXd4450 si o am de mult (3-4 ani, si nu mi-am mai rencarcat tusul)iar azi am luat alt tus si cand l-am bagat la "Tinte" imi apare punctul rosu (tinte=vopsea) am facut gaura la tus dar tot nu merge ce sa ii fac nici macar ala de serox nu merge.Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| NUTUU a răspuns:

Nu prea inteleg ce nu merge?, nu iti recunoaste cartusu sau ce? trebuie resetata imprimanta cred, eu am un Canon MP 210 si cand ii schimb cartusu apas butonul ca sa faca xerox si imi apare o eroare dupa care tin apasat pe un buton (are un cerc cu un triungi in el de culore rosu ca sa o resetez) si gata merge.

| nnnnnmn explică (pentru NUTUU):

Am cumparat un tus nou si nu imi merge.E Enson nu e Canon

| nnnnnmn explică (pentru NUTUU):

Am loat un tus nou si nu imi mertge.Eu am imoprimanta EPSON nu Canon. difera