| Mona_Simo_1997 a întrebat:

Am o întrebare: acum o luna mi-am cumpărat o pereche de botine. Azi am văzut că deja una incepe sa se dezlipeasca...la magazinul de unde m-i le-am cumpărat nu dau bonul după ce cumperi ceva și nu știu ce să fac! M-aș duce sa ii zic doamnei ăleia de papuci dar nu știu ce as putea rezolva!
Ați pățit așa ceva? Daca da, ce pot sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu ai bon, ai pierdut!

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Nu poti face nimic, dupa o luna sunt deja uzati si chiar si cu bon ma indoiesc ca ti-ar fi dat banii inapoi. Nu e un telefon, nu ti se da garantie pe 3 ani.