| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am o întrebare, am facut rezervare la o pensiune, si prietena mea ar dori sa vina sa ma vada acolo, m-ar lasa oamenii de-acolo? Gen este ca un fel de vizita de 3-4 ore, ( nu va gândiţi la prosti) dar oare ma lasa?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, poate.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai tu ai inchiriat o camera acolo? Normal ar fi sa o lase sa stea cat vrea ea din moment ce preturile sunt pe camera.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat prietena ta nu va ramane peste noapte sa doarma acolo, da, se permit vizitele scurte!
Pentru orice eventualitate, mergi si intreaba la receptie!

| Xtina19bbb a răspuns:

Avand in vesere ca prietena ta nu are de gand sa doarma acolo nu cred ca e o problema.
in plus nu stiu cum ai platit tu pensiunea...de persoana sau pentru camera...
oricum ar fi...3-4 ore nu ar trebui sa fie o problema!

| Legotm a răspuns:

Artrebui sa te lase, dar cel mai bine ii sa intrebi daca ii o problema sa primesti o vizita big grin