| Lolypup a întrebat:

am o intrebare:
am resetat din fabrica cu Itunes iphonul,acum l-am raparat, dar inainte am facut backup, iar acum cand l-am bagat la laptop imi cere sa restaurez backup si imi este frica sa nu il stric din nou... mai e vreo metoda sa imi pun melodii pe Iphon sau faza cu backup nu are nici o treaba cu resetatul?

Răspuns Câştigător
| SlipknotPaul a răspuns:

Pai nu merita sa risti. Cumpara-ti Itube cu 2 euro de pe appStore si acolo odata ce ai ascultat o melodie ti se salveaza cu tot cu video si nu o pierzi pana cand nu o stergi din History. Funda?