| me1oo a întrebat:

am o intrebare:de cateva zile mi-am instalat windowsul, de atunci nici yahoo messenger nu imi merge(zice ca e o eroare de la internet-am intrat in explorer si am facut tot ce zicea dar degeaba) si nici facebook nu imi merge, inainte de http apare ca un lacat portocaliu, intru pe facebook dar nu imi apare nicio imagine, ci apare o inconita mica, ati patit asa ceva? stiti cum pot rezolva? multumesc mult de tot, Funda

Răspuns Câştigător
| JamieGold a răspuns:

Neata! Nu pot sa iti spun exact care e problema cu care te confrunti, dar in schimb iti pot da un sfat foarte simplu care e foarte posibil sa fie raspunsul la intrebarea ta:verifica ca DATA si ORA computer-ului/laptop-ului tau sa fie cele corecte, respectiv 24.07. 2012 si ora respectiva.
Daca ai data decalata chiar si cu o singura zi, nu-ti va recunoaste certificatele de autentificare!
Cel mai probabil asta e problemahappySper ca ti-am fost de ajutor!
O zi frumoasa!

| me1oo explică (pentru JamieGold):

Mersiiii mult de tot! am rezolvat era problema cu data, eu am selectat-o ieri corect dar cum programul era deja instalat nu mergea, am dezinstalat azi totul, merge si facebook si messenger multumesc tare mult la toata lumea

| JamieGold a răspuns (pentru me1oo):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!happy

| me1oo explică (pentru JamieGold):

Si eu ma bucur ca mi-ai fost de mare ajutor

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajută:
http://www.videotutorial.ro/? p=382

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei intra pe explorer si scrie in google : Yahoo romania.Intri pe e-mail si acolo ai si messenger asata pentru vreo urgenta! Pentru orice nelamurire spune-mi! Succes

| me1oo explică (pentru anonim_4396):

De faza de acolo stiu, dar ce sa fac. stau doar pe mail? ca e aiurea messengerul de acolo,

| anonim_4396 a răspuns (pentru me1oo):

Stiu ca este aiurea sad Asta este sad Imi pare rau pentru tine! Cheama un specialist aici sunt numai copii! Succeswinking Sper sa reusesti!winkingwinkingwinking

Răspuns utilizator avertizat