| 123456Anonim123456 a întrebat:

Bună, am o întrebare despre competențele care se dau înainte de bac. Am dat două din probe dar la a treia nu am putut ajunge, nu știți dacă se mai poate da s-au ce se întâmplă. Eu știu ca nu mai poți da bacu și dacă este adevărat anul viitor dacă o să mă înscriu din nou mai trebuie să dau și celelalte probe care le-am dat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,,sau ce se intampla,, si, pe care le am dat,
Daca ai lipsit la una din probele alea pentru engleza s ar putea sa nu fie nicio pro lema dar daca ai lipsit la
Romana oral sau la tic..atunci s ar putea sa fie
complicat
La care ai lipsit?