| Floydancingsaha a întrebat:

Am o întrebare despre o alta platforma, mai exact Brainly. A incercat vreodata cineva dintre voi sa isi stearga contul? Daca da imi spuneți va rog in cat timp si prin ce metoata ati primit informati pentru a il sterge. Eu am completat si acel formular pentru probleme unde le-am specificat ca vreau sa imi șterg contul. I-am scris si unui moderator, am facut toate variantele, dar inca nu am primit nici un răspuns. Daca imi puteti spune va rog! Fau fundă!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca multi au aceasta problema! Se zice ca cea mai usoara solutie este sa dai raspunsuri aiurea, jignitoare si ti se sterge contul!

5 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Daca i-ai scris unui moderator, o sa ti-l stearga ei.

| Floydancingsaha explică (pentru raMLesS):

Mulțumesc!

| raMLesS a răspuns (pentru Floydancingsaha):

Ai spus ca dai funda.

| Floydancingsaha explică (pentru raMLesS):

Dau acum? Ma gândeam sa mai vad si alte raspunsuri

| Floydancingsaha explică (pentru raMLesS):

O sa iti dau dupa ce imi apare, nu stiu de ce inca nu imi apare