| Evelinmariaa a întrebat:

Am o intrebare. Vreau sa imi spuneti cum cum pot ajunge la spitalul Elytis in Iasi. Va rog mult

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Un traseu are nevoie de cel putin doua puncte: punctul de pornire si destinatia.

Intr-un fel ajungi la spitalul Elytis de la Gradina Botanica si in alt fel ajungi de la Palatul Culturii.

| cristimihailov a răspuns:

Folosesti google maps sau aplicatia maps de pe telefon si selectezi cum vrei sa ajungi.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tu fiind la in satul lui Petrache Lupu de la Maglavit sau langa statuia lui Cuza?