| yoyo_2588 a întrebat:

Am o mască de gaze model 74, cu tot cu geanta originală, mentionez ca mască nu a fost folosita niciodată. Stie cineva cam care ar fi pretul corect cu care as putea sa o vand pe net?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine crezi ca ti-o cumpra? Ce sa faca cu ea. Precis carbunele este expirat si daca vreau sa-mi iau una ma duc la un pompier, militar, politist si cu 30 lei iau una noua. Totusi, ce sa faca cineva cu ea? Pe net vad ca sunt intre 35 si 80 lei.

| florinica123456789 a răspuns (pentru Salontanul):

Crede-ma, sunt oameni care vor masti de gaze.

| yoyo_2588 explică (pentru florinica123456789):

Ai vreo idee pentru pretul pe care trebuie sa il pun? laughing ma gândesc sa nu o dau cu 40 de lei si după sa aflu ca puteam sa scot mai mult

| yoyo_2588 explică (pentru florinica123456789):

Si ai vreo idee cam cu cat sa o pun in vanzare? Nu vreau sa o dau pe 50 lei, după care sa aflu ca puteam sa o dau cu mai mult laughing

| florinica123456789 a răspuns (pentru yoyo_2588):

Pai depinde daca e noua sau nu. Cauta pe internet un model asemanator si na...

| RB26DETT a răspuns:

Cauta pe ebay masca asemanatoare cu a ta si vezi la ce pret se vand.