| Akaya21 a întrebat:

Am o mică problema, m-am transferat anul acesta la filologie, am fost la științe ale naturii, iar acum după ce m-am transferat am realizat ca nu îmi place acest profil. Ma pot transfera înapoi la științe?( sunt in clasa a 10 a)

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Da. Dar la anul. Pe timpul meu se putea.

| Akaya21 explică (pentru Sonia822):

Mulțumesc!

| Sonia822 a răspuns (pentru Akaya21):

Pentru ca doar a inceput anul, poate adresezi o intrebare si te primeste inapoi, poate e vreo speranta si se mai poate face ceva acum, rapid. Poti sa incerci, ca sa nu-ti para rau ca n-ai incercat

| Sonia822 a răspuns:

Bag-o p-aia ca ti-e dor de colegi, ca esti fidea si te-ai obisnuit cu profesorii de acolo, ca ai un gol, ca a fost o greseala, n-a fost o decizie inteleapa, si sa faca demersurile sa te primeasca inapoi, acum. Incearca.