| sparr0w a întrebat:

Buna `. Am o neclaritate si daca cineva mi-ar da un raspuns mi-ar fi de mare ajutoor.
Eu anul trecut am facut cererea de somaj si mi s-a dat o suma de 2.100 euro pe tot anul. Acum am facut cererea "MINI ASPI 2012" si nu stiu ce s-a schimbat, straight face Cati bani voi lua daca vor veni lunar, sau la fel ca anul trecut happy. (am lucrat de pe 25 Mai 2012 pana pe 16 sept 2012- cu unu salariu de 1.300 euro/luna. Va multumesc daca ma puteti ajuat! happy

1 răspuns:
| Kyddytzu10 a răspuns:

La fel ca anul trecut!