| Deliiiaaa a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Mi-am facut ieri un cont pe si acum imi apare asta :

Please complete a security check.

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.

Use a phone to verify your account

The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you can enter on Facebook to verify your account.

Your phone number will be added to your Timeline. You'll be able to choose who you share it with. To learn more about how information on your Timeline is used, visit our (politica de confidenţialitate).
Enter a phone number

Why am I seeing this?

Dupa ce bag numarul de telefon nu primesc niciun cod. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Tavy_Ileni_1998 a răspuns:

Trebuie sa intri la e-mail sa verifici dai pe link te logezi si gata (mi s-a intamplat si mie)