| Nicole1998 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul. Este Acer Aspire v5 si il am de 10 luni. Astazi am incercat sa il pornesc si imi apare doar sigla si dupa aceea nu se mai aprinde ....de dimineata nu avea nimic.De ce se intampla asta si ce as putea face?

3 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Eu am patit asa dar aveam un stik usb bagat in el si nu mergea. Cand am scos stikul a mers, probabil vroia sa booteze de pe stik. Poate un reinstal de Windows te va ajuta, sau alt user mai priceput.

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Pai si eu am patit-o eu am Acer aspire E1-531 incearca sa reinstalezi windowsul si daca nu merge inseamna ca s-a stricat harddiskul, si eu am patit-o dupa 9 luni. P.S l-ai tinut in brate stu tu pe genunchi? pentru ca s-ar putea ca asta sa fie cauza pentru care s-a stricat daca s-a stricat.

| Lupu_Vasile_1999 a răspuns:

Manolo a patit asa cu stickul deoarece era bootabil... ti ai o problema cu hardul. trebuie schimbat.