| Agirl17 a întrebat:

am o problema cu laptopul, la pornire imi apare un scris gen " preparing automatic repair ' iar dupa " diagnosing your pc" ..am incercat sa intru in safe mode dar nu stiu cum, am windoes 10! Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Este ceva defect, pe care incearca sa repare sistemul. Lasa-l pana la capat, sa-si termine treaba, chiar daca dureaza ore intregi!
Daca pornesti repetat si mesajul apare de fiecare data, atunci du-l la un service.