| ursuletlove11 a întrebat:

Buna!
Am o problema cu mess-ul!
Am incercat sa intru, dar nu merge : imi spune we can't sing you in to Yahoo! Messenger.
There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.
Am apasat troubleshoot si nu se intampla nimic
Am incercat sa intru si pe alt mess si pe ala a mers
Cum sa fac sa mearga si al meu

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuie să instalezi altă versiune de Yahoo Messenger şi îţi va merge.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ti s-a blocat id de mess. Asa mi s-a intamplat si mie de mai multe ori.

| ursuletlove11 explică (pentru anonim_4396):

Si ce ar trebui sa facsa il deblochez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ursuletlove11):

Nu cred ca merge. Eu mi-am facut alta adresa de mess.

| deyamiki a răspuns:

Probabil sunt gresite datele...

| Alexutzu_Alecs_1996 a răspuns:

Ursuletlove11 "Am incercat sa intru si pe alt mess si pe ala a mers" pe alt ID de mess sau pe alt PC? daca pe alt pc dezinstaleaza messul si instaleaza-l din nou

| ursuletlove11 explică (pentru Alexutzu_Alecs_1996):

Pe alta adresa de mess

| Alexutzu_Alecs_1996 a răspuns (pentru ursuletlove11):

Incearca sa reinstalezi messengerul si ai grija cand introduci datele