| VasileHotca a întrebat:

Bună.Am o problemă la care am nevoie de ajutorul dumneavoastră. In anii 1992-1996 am absolvit liceul cu profilul de Tehnician Operator Tehnica De Calcul.Am nevoie de programul ministerial pentru acest profil și nu reusesc in nici un mod să dau de el.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Program ministerial?!
Frate, ai absolvit un liceu doar, nu un doctorat in domeniu!

| VasileHotca explică (pentru Violleta2022):

Chiar nu sti ca există un program ministerial pentru orice profil? Indiferent ca e liceu sau facultate? Păcat.

| ziftode a răspuns:

La minister ai incercat?
asa, un telefon nu are ce sa strice?
ca sa nu iti spun ca E RESPONSABILITATEA LOR!

| VasileHotca explică (pentru ziftode):

Am incercat peste tot dar mi-au spus că în ani 1996 nu mai exista archivi