| Blag_Anca_1990 a întrebat:

Buna am o problema... mi-am desc nero si la instalare imi da serial number 5C82001080100000000987028108 si la organization nu stiu ce sa scriu...

3 răspunsuri:
| omide a răspuns:

De ce nu folosesti IMGBurn e gratis si legal il gasesti pe http://download.rnt.ro la sectiunea Sistem sau Multimedia

| m0x a răspuns:

Scrie si tu ce vrei.ca la nero nu depinde organisation sau nume.serialul nu depinde decat de produs.eu folosesc" home "

| Bra1n1ac a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa scrii nimic...Incearca fara sa scrii cevabig grin