| AndreeaPtk a întrebat:

am o tableta Allview spead city si la ea aveam un model din acela care trebuie sa unesti punctele. Astazi am incercat modelul de prea multe ori, iar acum imi cere contul de google. Am introdus emailul si parola de la contul de google dar imi spune ca parola sau emalul nu este valid. Am incercat si alte conturi si acelasi raspuns. Ce fac? Cum procedez sa imi deblochez tabela? sad Ajutati-ma! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Intra de pe un pc pe google, mergi la sectiunea "am uitat parola" si urmeaza instructiunile. Dupa ce rezolvi problema cu contul de google se rezolva si cu tableta

| AndreeaPtk explică (pentru greyhound):

Am sa incerc, dar eu pe tableta nu am net. si nu stiu daca va merge.

| AndreeaPtk explică (pentru greyhound):

Tot nu merge.