| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un folder arhivat cu poze si cand sa-l deschid l-am facut din greseala pdf si nu-mi merge sa-l dechid. Imi spune ca Adobe Reader nu poate sa-l deschida deoarece este un fisier neacceptat. Am incercat sa-l schimb si in document word si tot nu merge. stiti cumva cum pot sa-l fac cum era?

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Salut, trebuie sa-l faci in format.rar. Trebuie sa ai instalat un program winrar (poti sa-l descarci free de pe net) si dupa aceea dai click-dreapta pe fisierul tau si il deschizi cu programul winrar.

| mihela94 a răspuns (pentru Adiav):

Multumesc! a mers cum mi-ai spus tu

| Adiav a răspuns (pentru mihela94):

Cu mare placere!