| MPL98 a întrebat:

Bună! Am primit un grătar electric SilverCrest cu Stone plate și double-sited grill plate. E prima dată când îl folosesc, însă când i-am dat drumul a început sa scoată mult fum. E normal? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

N-are nimic, e uleiul de pe dispozitiv, așa cum a ieșit din fabrică. Stergi și gata

| MPL98 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos!

| sierra1 a răspuns (pentru MPL98):

Să fii iubit/ă!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fum din aparat sau fum cand ai pus ceva sa gatesti? Daca iese fum din el asa din nimic e clar ca ceva nu merge.
Marca SilverCrest este marca Lidl, daca mai detine bonul persoana de la care l-ai primit mergi cu el si cu garantia din cutie si primiti banii inapoi.

| MPL98 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos! Problema era cea de sus, cum e nou aparatul. Acum nu mai scoate fum.