| KazutoKizoki a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare.Am o persoana la prieteni (pe TPU) si bai nu stiu cum sa o contactez, nu a mai intrat tocmai din 2015.Help?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa-i trimit mesaj privat pe TPU.
Chiar daca nu mai intra pe acest cont, pe mail primeste o notificare ca are un mesaj de la tine.
Daca acel mail e activ si il foloseste mai des, e posibil sa primeasca semnalul de la tine.

| KazutoKizoki explică (pentru dannyel86):

Iam trimis un mesaj mai de mult....acm un an cred.....si..nimic

| dannyel86 a răspuns (pentru KazutoKizoki):

Ori nu mai are acces la cele doua conturi (din varii motive), ori a renuntat la ele si si-a facut altele.
Incearca sa cauti persoana si pe Facebook, dupa numele real sau dupa nickname-ul de pe TPU.
Poate ai mai mult noroc.