| ieeAlee a întrebat:

Am telefon cu taste si... as vrea sa-mi cumpar telefon cu tascrim, dar, mai ieftin 200, 300 lei (noi) dar nu vreau sa fie pe abonament si vreau sa-l cumpar de la "Vodafon "?

Răspuns Câştigător
| denymar a răspuns:

Poi incearca sa il dai la schimb telefonul cu taste dar sa il schimbi pe bani...cu banii aceia iti iei un telefon cu atingere...

15 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"tascrim"? "Vodafon"?
Tu ar trebui sa termini scoala dupa aia sa ai pretentii la telefoane.

| ieeAlee explică (pentru unknownn):

In primul rand n-am nevoie sa ma corectezi tu, in al doilea rand e vara! si in al treilea rand cine mai invata vara

| Ekcstsy a răspuns (pentru ieeAlee):

In primul rand ca sa pui o intrebare trebuie sa stii sa te exprimi. In al doilea rand daca e vara nu inseamna ca nu trebuie sa stii sa scrii, in al treilea rand esti prea idioata ca sa ajungi la concluzia ca numai in restul de anotimpuri se poate invata ceva. Du-te la unu si zii ca vrei sa i-o sugi si vei vedea ca vei putea invata ceva varawinking. L

| CrissuCristina a răspuns:

Intai...mentionez ca se scrie "touchscreen" si "Vodafone"...dar la acel pret nu ai putea sa iti cumperi un astfel de telefon, cred. poate ai putea sa iti cumperi "Vodafone 455".dar alt telefon mai ca lumea nu cred ca ai gasi la acest pret.

| Ekcstsy a răspuns:

Iti vand eu un Samsung 5230 sau un Nokia 5230. Amandoua sunt cu "atinjii iecranu"

| xcristix a răspuns:

Pia am vazut eu unul la Vodafone la vreo 300 de lei si ceva, dar sunt sigur ca nu era cine stie ce, mai bine mai stragi si iti iei unul mai bun.

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Bine,pai,in primul rand se scrie "TouchScreen" nu "tascrim". Apoi, nu vei gasi la 200, 300 lei cu TouchScreen niciodata. Poate cand se vor inventa robotii care sa-ti faca treaba prin casa.:p Pana atunci, strange bani, pentru ca o sa gasesti cu 600, 700 sau mai multi lei cu TouchScreen cate telefoane vrei.Si daca te razgandesti si vrei cu abonament am vazut si la 50 de lei dar atunci era reducere.

| ieeAlee explică (pentru bєαυтιƒυℓ):

Sa stii domnu dau doamna ''cum teo chema'' ca exista telefoane din astea si la 170 lei deci nu mai da atat talent din!

| lonley1heart a răspuns (pentru ieeAlee):

OMG! Cu cine ai facut romana cu femeia de servici? Mai invata sa scrii si dupa sa-ti iei telefon, si chiar nu stiam ca vara nu mai stim sa vorbim/scriem laughing. Ce lume plina de analfabeti X_x

| bєαυтιƒυℓ a răspuns (pentru ieeAlee):

Nu sti sa te uti la nume "domnu sau doamna" ca sunt fata si nu sunt nici "domn nici doamna" sunt un copil ca tine nu mai ca cu mai multa minte.
Bine poate ai dreptate exista dar sunt niste porcarii care nu fac nimic si se strica imediat (daca sunt cu touchscreen).
Eu nu am vrut sa te jignesc doar te-am corectat si ti-am spus ce poti sa gasesti, ceva care sa tina.

| ieeAlee explică (pentru bєαυтιƒυℓ):

Daca nu dai cu ele de pamant sunt bune si apropo eu il iau doar pentru poze nu vreau sa vb la el

| ieeAlee explică (pentru lonley1heart):

Si printre ei esti si tu

| Root4004 a răspuns:

Exista dar nu prea bunehee hee cauta pe net sau la magazin. Si Vodafone... Alegerea ta.

| alexandru1andy a răspuns:

Exista LG kp 501

| HappyAngel16 a răspuns:

Buna..eu mi-am luat dupa net Samsung s3650 si am dat 299 lei. Este chiar bun il am de un an...si are TouchScreen.Intra pe site-ul asta http://telefonultau.eu/search.php?search_query=samsung+s3650&x=11&y=17