| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce trebuie sa fac sa nu mai primesc email de la un site anume?

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Faci o regula in filtre si la revedere. Poti face un filtru per adresa dar si pe cuvinte cheie, ba chiar pe tot domeniu daca vrei. sau pe IP(tari) Daca ai fi specificat si cine-ti ofera servici-ul primeai un raspuns mai competent, dar asa te multumesti cu ceva generic.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intra intr-un mail primit de la respectivul site, si vezi jos de tot ca este un link pentru dezabonare/unsubscribe. Click it!
O zi buna! happy

| terts a răspuns:

Vezi mailul si vezi ca trebuie sa fie undeva prin mail " if you want to unsubscribe click here " sau ceva de genu, uite-te dupa cuvantul ``unsubscribe`` si vezi acolo un click here. o zi frumoasa happy