| ElenaGreen65 a întrebat:

Am si eu o intrebare.big grin Vreau sa imi iau internet pe laptop de la vodafone si m-ar interesa cand platesc. Stiu ca in priemele 15 zile este de proba modemul gratis, iar daca nu imi convine il returnez si platesc doar zilele care in l-am folosit. Dar dau ceva bani atunci cand mi-l dau, atunci in proba? Stiti cumva daca este vreo smecherie in contractul asta, cu abonamentul, adica sa imi ceara mai multi bani inainte sau ceva de genu? Multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
| JadeMallow a răspuns:

Daca vrei sa iei modem ti'as sugera sa renunti.Am am avut si eu abonament la internet pe 1 an si crede'ma ca doar in oras mergea si cateodata nici in oras.In prima luna a fost Ok. Dar a 2a luna a inceput sa nu se mai conecteze.
Si ca sa opresti abonamentul nu mai tin minte cat costa.

| ElenaGreen65 explică (pentru JadeMallow):

Eu vreau doar pentru 15 zilebig grin Adica sa il tin doar cat stau la tara in vacanta nu vreau deocamdata sa fac abonament, adica doar cat poti tine modemul in proba, gratis. Dar ma intereseaza daca platesc cv la inceputthinking

| JadeMallow a răspuns (pentru ElenaGreen65):

A, nu cred ca platesti nimic.