| Edward24 a întrebat:

Mi-am instalat Yahoo Messenger 11 si am observat ca mess-ul ma atentioneaza ca persoane din lista de ignore nu imi apar in lista de id'uri, dar pot vedea cand acestea intra online sau cand sunt offline. Imi poate spune si mie cineva care este cauza? Utilizatorii id'urilor respective ma pot vedea cand sunt on?

1 răspuns:
| gabinezu a răspuns:

Ei da tu nu este o problema recenta dar se rezolva nu-ti fa griji si daca nu se repare in 5 zile fa-ti alt ID de mes ca si din cauza asta se intampla