| rosewater a întrebat:

si anume: cum se face ca pe site-ul mega image gasesc anumite produse, insa in magazine, nu?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe site poza nu se consumă. Cele din magazin se vând cu viteză mare iar cei ce administrează situl nu le șterg de acolo, în ideea că magazinul se va aproviziona din nou cu ele.

| Bizon95 a răspuns:

SIMPLU!
cu cat e mai mic magazinul cu atat are mai putine produse
Mega Image a incercat sa puna un magazin la fieacare colt, asa ca foarte multe dintre ele sunt mici, mici (shop & go) pana la mari cat un super-market (nu hyper, doar super)

iar in principal, in afara de unele produse (nu e asa de mic cat un shop&go dar NU gasesc nici un suc cu lamaie, in afara de fanta FARA ZAHAR... YUCK) cele mai comune care nu se gasesc in magazinele mici sunt: mancarea gatita CALDA (asta e foarte logic, nu au destul spatiu ca sa aiba cu ce sa o gateasca), masline varsate, paine intreaga, etc.

| Timidul1 a răspuns:

Pentru ca stiteul mega image arat despre toate magazinele, nu unul singur, si probabil ca in magazinul in care ai fost tu nu avea atunci.