| Catalina_Violeta_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare :stiti cumva ce ar putea sa ne dea sau pe ce site sa gasesc si eu subiecte pentru ce-a de a doua sesiune de la bac2017?

2 răspunsuri:
| Swagmotherfuckers a răspuns:

Salut, la ce dai acum?
Eu am picat la biologie, ce-i drept am fost cam praf nu stiam rezolva problemele de la circulație, m-am axat pe celelalte doua, acum sper sa mă descurc, am auzit ca ar fi puțin mai ușor totuși, succes happy

| Catalina_Violeta_1998 explică (pentru Swagmotherfuckers):

Prietenul meu da acum ca nu a intrat in bac in prima sesiune, ca a ramas corigent la istorie...eu am dat romana istorie si sociologie si am luat cu brio, si da sunt si admisa la facultate