| PuitalConstantin a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, vreau sa pun camera video la casa, am voie sa o fixez sa se vada si pe drum?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai voie, camera trebuie sa acopere numai pana la gard inclusiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici toate detaliile ce te-ar putea ajuta: -> https://www.seku.ro/......in-vigoare

| MaryMaria333 a răspuns:

Cineva de pe strada noastra are, dar numai cat sa vada trecatorii pe cararea de langa casa, nu si drumul. Fixeaz'o si tu asa ca poate o sa ai probleme, mai sti.