| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

am si eu o mica problema, am 5 boxe genius si cand vreau sa ascult ceva de pe internet se aude numai la o boxa iar cand ascult muzica din pc se aud toate, mentionez ca am windows xp, stie cineva ce sa fac sau care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| B3stgirl a răspuns:

Asa am patit si eu! Boxe genius si windows xp. Du-le la un specialist, eu le-am dus si nu-mi faceau bine contactul la mufa... I-a facut nu stiu ce si acum merg!winking

| Marina_4170 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti schimbi boxele pentru ca au o defectiune undeva si nu cred ca se poate repara! Sau daca nu vrei sa le arunci intreaba pe cineva specialist in asta cineva care sa lucreza cu calculatoarele si cu tot ce tine de ele! Eu asa as proceda! tongue