| marydeea a întrebat:

am si eu o o problema cu calcul de la servici.nu imi apar iconitele pe desktop si nici bara de start.nu pot sa dau nici click dreapta. pot doar sa intru pe task manager si atat...am intrat pe run si am scris exprorer. exe. dar nu se intampla mare lucru.imi apar iconitele si bara de start dar imi dispar in urmatoarea clipa.(face asa de cateva ori si pe urma tot disparute raman)crying va rog sa ma ajutati si pe mine cumva.plsss...multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Start->control panel->taskbar and start menu properties si bifezi setarile pe care le vrei, respectiv "lock the taskbar"..., apoi te duci si pe "start meniu" si alegi si aici setarile...
incearca!

| bugasoft a răspuns:

Pe Run scrie explorer apoi enter, dupa ce ti-a pornit, incearca sa rulezi un antivirus ASAP.

| marydeea explică (pentru bugasoft):

Pai am scris explorer la run si dupa ce dau enter imi apar si dispar de cateva ori iconitele si pe urma nu mai face nimic.ramane ecranul tot gol.cum sa rulez programul asap?