| MmariaA a întrebat:

am si eu o problema. cu ceva timp in urma am sters un prieten de pe Facebook si acum cand vreau sa il caut iar sa il adaug imi apare ca si cum nu ar mai avea facebook. Cum pot sa fac sa il adaug iar?

Răspuns Câştigător
| andtim a răspuns:

Contul meu -> setari de confidentialitate -> Liste de blocare >>> Editeaza-ti listele -> cauti persoana in lista aia si dai deblocheaza -> Inapoi la setarile de confidentialitate si asta-i tot! bafta

2 răspunsuri:
| Underground_8492 a răspuns:

Account - Privacy Settings - Unde scrie Block lists jos dai pe Edit your lists of blocked people and apps si il stergi de acolo

| mihnea2001 a răspuns:

Nu ai cum daca zice ca nu mai are facebook nu inseamna ca nu mai poti sa-l adugi pentru ca l-ai sters cu ceva timp in urma, inseamna ca si-a sters singur contul de facebook de tot