| ๑•ิ.•ั๑strooix๑•ิ.•ั๑ a întrebat:

Buna am si eu o problema, mi-am cumparat un webcam nou Microsoft Webcam LifeCam VX 700
si cand vreau sa dau web cuiva, imaginea este neagra... dar totusi daca vreau sa fac poze cu ea pot...ma poate ajuta careva? am umblat si la setari, si in preferences-camera source, si nimicsad multumesc, fundahappy

Răspuns Câştigător
| andy5589 a răspuns:

Incearca sa mai instalezi odata web`ul. daca nici asa nu merge probabil este din cauza mess`ului thinking