| anonim_4396 a întrebat:

Am spalat in seara asta (7:10) o bluzita din catifea si este putin grosuta. Se va usca pana maine dimineata 6-7? Daca nu ce pot face, caci nu vrea sa se lase urme big grin FUNDITA

6 răspunsuri:
| Foxitaa a răspuns:

Cred ca se va usca. Daca nu, foloseste fierul de calcat sau uscatorul de parwinking

| Xenya a răspuns:

Cred ca o sa se usuce. Daca o sa mai fie de dimineata putin umeda poti sa o calci cu fierul de calcat.

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru Xenya):

Da, doar ca acum e cam frig noaptea, macar sa fie vant, asa s-ar usca

| Xenya a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Poti sa incerci sa storci foarte bine apa din bluza si sa ai rabdare pana dimineata. DAca nu este complet uscata incearca sa o usuci cu fierul de calcat.
Multa bafta!

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Pai,las-o sa se stoarca sa nu mai picure apa si da-i drumu la centrala, si pana dimineata tine-ti-o pe calorifer, va fi o minunatie pe maine dimineata, si calda si confortabila.

| ionuttemeri a răspuns:

Norbal ca da