| lanadeoaie a întrebat:

Buna am tefon LG gd510 si cartela frog, acum 4 zile mi-am luat cartela si mi-am activat o extrapotiune cu 5 euro cu vorbit nelimitat in frog, 300 de minute si SMS-uri in cosmote 75 de minute si SMS-uri nationale si internationale si navigare nelimitata pe internet prin web'n'walk... mi-a mers 3 zile si am intrat in setari ca sa fac o mica modificare si am observat ca dupa cateva ore nu mi-a mai mers internetul am remediat modificarea si am facut totul ca inainte dar netul tot nu merge aveti vreun sfat cum as putea sa imi recapat netul?
P.S. L-am cam extenuat in cele 3 zile cu Facebook si mess si Google dar totusi e internet NELIMITAT...nu stiu ce sa fac!

1 răspuns:
| Mingshu a răspuns:

Chiar daca scrie ca e internet nelimitat nu e. Am si eu o cartela de Orange si acolo scria ca ai internet nelimitat pe yahoo, facebook, etc. Trebuie sa te duci la un centru Cosmote ca sa remediezi situatia.