| andrelutza807 a întrebat:

Am un aparat foto Sony Cyber shot dsc-s700. Saptamana trecuta cand am bagat cabul usb in calculator mergea, iar astazi cand am vrut sa descarc poze din el, nu il citeste absolut deloc.Aceeasi treaba e si cu cardul, il bag, si nimic, l-am pus si in cititor, tot nimic.Va rog sa ma ajutati, cum imi pot lua pozele din aparatul foto! Cel mai bun raspuns va primi vot si fundita! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| pagetoc a răspuns:

Vezi sa nu ai cardul blocat. Este pe lateralul cardului un mic butonel care ruleaza sus-jos. Uita-te atenta si vezi daca nu cumva e in pozitia Block.
Bafta! happy

| andrelutza807 explică (pentru pagetoc):

Stiu despre ce spui.Dar nu are crying

| pagetoc a răspuns:

Daca iti vede fotografiile pe aparat si pe calculator nu le vezi, e posibil sa ai un virus. cauta un alt calculator in care sa le descarci. Incearca sa te conectezi la calculator cu cablul aparatului, nu pe cititorul de card.