| AlexandraAlexandra2000 a întrebat:

Buna!
Am un iPhone 4.Imi puteți spune cum pot/de unde pot sa setez limba in româna.Acum telefonul este in franceza.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Deci mergi la: Réglages > Général > International > Langue: Română si "OK", din coltul din dreapta si astepti.

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai intri in setari, habar nu am cum se zice in fraceza, si cauti si tu pe acolo "langue", trebuie sa iti bagi putin nasul ca nu se intampla nimic. Doar daca nu stii franceza, vreau sa zic.