| Crisstinayy12 a întrebat:

am un laptop windows 7, nu stiu ce am dat dar bara de jos unde imi apareau aplicatiile ora etc s-a pus vertical in picioare si in dreapta. ce sa fac sa nu mai fie asa? mi s-a mai intamplat.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

1. Dai clic dreapta pe ea si te asiguri ca nu este blocata (adica sa nu fie bifata optiunea "Lock the taskbar".
2. Te duci cu mousul pe ea; si tinand mousul apasat pe ea, o tragi inapoi.

3. Dupa ce a revenit, dai cli dreapta pe ea si bifezi optiunea "lock the taskbar".

| LPCTSTR a răspuns:

Apesi pe taskbar si ca un drag&drop il muti in josul ecranului.
Daupa dai click dreapta si iti apare un meniu, dai pe Lock taskbar si gata.

| Marinescu_Sorin_1972 a răspuns:

Dai clic dreapta pe ea vezi, sa nu fie bifata optiunea "Lock the taskbar". tinand mousul apasat pe ea, o tragi inapoi.