| anonim_4396 a întrebat:

Am un NOKIA ASHA 201 si am o nelamurire in legatura cu facebook-ul: intru pe facebook de pe telefon si nu are notificari, daca vreau sa dau check in, nu am cum sa adaug persoana cu care sunt sau locul in care ma aflu. Deci, are cineva vreo idee? Are notificari si nu le gasesc eu? Am telefonul de 4 zile asa ca nu-i stiu prea bine seama. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Swanda a răspuns:

Paii. si eu am acelasi telefon. Deci. Sus [ sub ecran], in stanga' este un butonas care are ca emblema un fel de planeta. Apesi pe el si te duce pe opera mini.Acolo vei vedea mai multe "site-uri" printre care si facebook. Apesi pe el, si gata. Daca nu iti apare nici asa... nu stiuwinking
Funda :*?

1 răspuns:
| Swanda a răspuns:

La fel :*