| ஐفيDeeaفيஐ a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini (S5570) si vreau sa pun pe poze stiti voi palarioare si chestii din astea si vreau sa stiu daca se poate si cum. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Scrie pe Google Play urmatoarele nume (pe rand): Fotorus, Aviary, PicsArt, Face Changer sau Foto Grid. Astea sunt fotoshop-uri foarte bune, poti pune chiar mai multe decat palarioare.

5 răspunsuri:
| DeDoiBani a răspuns:

Nu stiu.

| zambeste25 a răspuns (pentru DeDoiBani):

Atunci de ce comentezi aici?

| ஐفيDeeaفيஐ explică (pentru zambeste25):

Asculta zambeste25 spune-mi tu daca stii si lasa-i pa alti ca vor sa ajunga in top 3.

| zambeste25 a răspuns:

Pai daca ai android poti sa-ti descarci diverse aplicatii big grin

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Https://apps.agorapulse.com/tab/contest/18370/entry/546560?sort=vote dai un vote te rog mult braduluiwinking Ma vei face foarte fercit daca vei vota Hai sa fim azi mai buni Un 2014 plin de succes si fericire happy