| simo80 a întrebat:

Buna,am un telefon Nokia 201 si vreau sa schimb cartela din el intr-un Samsung s 3 dar nu imi mai apar contactele cum sa fac le-am copiat de pe aparat pe sim si nimic, va multumesc

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Copie contactele de pe SIM in telefon.

| alas a răspuns:

Cumpara pur si simplu sau ia pur si simplu cartele cuva din familie dupa ce bagi cateva contacte poate it va aparea. Daca nu asta este trebuie as schimbi cartela sa suni si sati copieze totul de pe cartela cutare... Sper ca te-am ajutat

| z0r3Ns3n a răspuns:

Daca nu ti-a copiat contactele cred ca mai bine scrii toate numerele pe o foaiewinking